Jojimo pirštinės yra viena iš būtiniausių jojimo inventoriaus dalių žirginiame sporte. Tinkamai parinktos jojimo pirštinės apsaugos rankas nuo nutrynimų, nudegimų ar nušalimo.

Vasariniai jojimo pirštinių modeliai yra gaminami iš lengvesnių, didesnę ventiliaciją turinčių bei saulės spindulius praleidžiančių audinių, kurie apsaugo Jūsų rankas nuo netolygaus įdegio ir suteikia maksimalų komfortą. Žieminės ir rudeninės jojimo pirštinės, turinčios papildomą pašiltinimą neleidžia sušalti, o ypatingi modeliai nepraleidžia vėjo ir vandens. Su tokiais pašiltintais pirštinių modeliais Jūs puikiai jausite kontaktą su žirgu, o pavadys neslys ir jį bus patogu laikyti. Pigesni ir paprastesni modeliai leis patogiai ir užtikrintai valyti žirgą ar dirbti kasdienius arklidžių darbus.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Lytis

Tipas

Prekinis ženklas

Iš mūsų siūlomo asortimento jojimo pirštines išsirinks kiekvienas – modeliai yra įvairių dydžių, tinkantys tiek vyrams ar moterims, tiek ir patiems mažiausiems raiteliams.

Internetiniame HORSEMARKET kataloge rasite norimos kainos ir dizaino pirštines – nuo klasikinių iki išskirtinio stiliaus pirštinių, kurios patrauks akį ir leis jaustis išskirtiniu tiek varžybų aikštelėje, tiek treniruočių metu. Vaikams ir jaunimui turime pasiūlyti įvairiaspalvių ir žaismingų pirštinių. Geriausia tai, kad dėvint daugumą pirštinių modelių galėsite patogiai naudotis išmaniaisiais telefonais jų nenusiimant.

Visas jojimo pirštines galite rasti ir pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu jojimo pirštines taip pat galime siųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant jojimo pirštines, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite jojimo pirštines pigiau!