Marškinėliai jojimo varžyboms yra būtina detalė Jūsų pasirodymui, todėl Horsemarket parduoda tokius, kurie atitiks kiekvieno raitelio skonį ir stilių. Turėsime ką pasiūlyti jojantiems ir dailųjį jojimą, ir konkūrus ar trikovę. Mūsų komanda ilgai dirbo, kad atrinktų marškinėlius jojimo varžyboms atitinkančius mūsų ir Jūsų aukščiausius reikalavimus.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Lytis

Prekinis ženklas

Internetinės parduotuvės kataloge rasite marškinėlius skirtus moterims, vyrams ir vaikams. Vasarai siūlome marškinėlius jojimo varžyboms trumpomis rankovėmis arba be jų, o orams atšalus ilgomis. Bendradarbiaujame su pačiais moderniausiais ženklais, tokiais kaip CAVALLERIA TOSCANA, CAVALLO, EQUILINE, KINGSLAND, SAMSHIELD, HORSE PILOT ir kitais, kurie kas pusę metų pristato naujas kvapą gniaužiančias kolekcijas, kuriose marškinėliai jojimo varžyboms kuriami iš kvėpuojančios ir greitai džiūstančios medžiagos, kurių dėka raitelis jaučiasi patogiai ir nevaržančiai. Subtilius klasikinius baltus arba ryškesnių spalvų su balta apykaklė, su blizgiomis detalėmis arba madingais nėrinukais marškinėlius jojimo varžyboms galite pirkti mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje arba internetu, išsiųsime jums į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą Lietuvos miestą.

Perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, pristatysime marškinėlius jojimo varžyboms iki Jūsų namų nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite marškinėlius jojimo varžyboms pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.