Ilgomis arba trumpomis rankovėmis, su stilingu kalnieriumi ir apykakle ar be jos, elastingos medžiagos arba natūralios medvilnės marškinėliai laisvalaikiui – Horsemarket parduotuvėse! Visi jie gali būti dėvimi treniruojant žirgus, jojant, grūmaujant ar tiesiog atliekant kasdieninius darbus žirgyne. Marškinėlius laisvalaikiui išsirinks visa šeima, nes turime marškinėlių moterims, vyrams ir vaikams.

Internetinės parduotuvės kataloge parduodame įvairių stilių, kainų ir skirtingų gamintojų marškinėlius laisvalaikiui. Prabanga alsuojantis CAVALLERIA TOSCANA, VESTRUM ar EQUILINE, klasikiniai KINGSLAND ir CAVALLO arba žaismingesni, ryškesnių spalvų HORSEWARE, PIKEUR ar ANIMO. Pas mus kiekvienas raitelis ras sau marškinėlius laisvalaikiui, kurie atitiks visus lūkesčius!

Filtruoti

Dydis

Spalva

Lytis

Prekinis ženklas

Jei Jūsų komandai reikalingi vienodi marškinėliai laisvalaikiui – kreipkitės į mus. Padėsime išsirinkti modelį ir spalvą, užrašo raštą ar emblemos dydį. Norimą logotipą ar užrašą išsiuvinėsime jūsų pageidautinoje vietoje, tai gali būti nugara, rankovė, krūtinė ar bet kuri kita marškinėlių vieta.

Visus marškinėlius laisvalaikiui galite pirkti mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje arba internetu, išsiųsime jums į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą Lietuvos miestą.

Perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, pristatysime marškinėlius laisvalaikiui iki Jūsų namų, žirgyno ar biuro – nemokamai!

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite prekes pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.