Tikriausiai galime drąsiai teigti, kad vienas praktiškiausių ir mėgstamiausių raitelių rūbų yra jojimo liemenės. Todėl Horsemarket parduotuvės siūlo Jums platų asortimentą įvairių liemenių jojimui ir laisvalaikiui vyrams, moterims ir vaikams. Storesnės žiemai ir rudeniui, kurias galėsite dėvėti po striuke ar ant jos, plonesnės liemenės pavasariui ar vasarai, kurios puikiai tiks ant džemperio ar marškinėlių. Liemenės, kurias galima nešioti iš dviejų pusių, su kapišonais ir be, su dvigubais užtrauktukais ir įvairių spalvų, visas šias ir dar daugiau liemenių rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge. Atsižvelgiame į visus klientų poreikius, todėl parduodame liemenes įvairių prekinių ženklų ir įvairių kainų, tokių kaip ANIMO, CAVALLERIA TOSCANA, CAVALLO, EQUILINE, FOR HORSES, HORSE PILOT, KINGSLAND, SAMSHIELD, VESTRUM ir kitų.

Pabrėžkite savo asmeninį ar komandos individualumą su vardine liemene. Ant bet kurios pasirinktos liemenės išsiuvinėsime Jūsų norima užrašą ar emblemą, padėsime Jums išsirinkti rašto dizainą ir spalvą.

Visas liemenes galite pirkti mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje arba elektroninėje parduotuvėje internete, Jūsų pasirinktas prekes išsiųsime į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kurį kitą miestą. Be to, perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, siuntimas jums nieko nekainuos, prekes atsiųsim mūsų sąskaita!

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas liemenėms – įsigykite jas pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.