Turbūt kiekvienas raitelis dalyvaujantis varžybose yra susidūręs su tuo, kai reikia pasiimti daug daiktų, norisi patogiai ir saugiai juos susidėti, kad inventorius neišsipurvintų ir nesusilamdytų, bet pasirodo tai labai sunki užduotis. Šiuo klausimu mes jums pasiruošę palengvinti gyvenimą, todėl pristatome įvairių dydžių ir kainų kuprines ir krepšius raiteliui. Dideli ir talpūs HEXA lagaminai su ratukais skirti susidėti balnui, kamanoms, pobalniams, paminkštinimams ar bet kokiam kitam inventoriui, mažesni HEXA krepšiai specialiai skirti šalmui arba ilgiems batams. O taip pat LE MIEUX, KINGSLAND, GPA ar ARIAT laisvalaikio kuprinės ir krepšiai raiteliui į kuriuos tilps svarbiausi dalykai, tokie kaip žirgų pasai, rankšluosčiai, stekas ir kiti smulkesni daiktai. Taip pat atskirai parduodame nedidelius dėklus žirgų skanėstams susidėti. Dauguma kuprinių ir krepšių raiteliui yra unisex, todėl tiks moterims, vyrams ir vaikams.

Krepšius ir kuprines raiteliui galite pirkti mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje arba internetu, išsiųsime jums į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą Lietuvos miestą.

Perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, pristatysime krepšius ir kuprines raiteliui iki Jūsų namų nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite prekes pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.