Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai tik paprastos kojinės, tačiau patyrę raiteliai žino, kad tinkamai parinkto jojimo kojinės ne tik gražiai atrodys, tačiau ir padės gerai jaustis ir pasiekti puikaus rezultato!

Mūsų el. parduotuvėje išsirinksite iš įvairių spalvų ir sudėties kojinių, bet kuriam sezonui. Skirtingų ilgių, storių ir dizaino kiekvieno skoniui.

Dauguma jojimo kojinių yra puikiai kvėpuojančios, greitai džiūstančios ir drėgmę garinančios, todėl net ir nešiodami jas visą dieną po ilgais jojimo batais ar aulais jausitės puikiai.

Kompresinės jojimo kojinės gerindamos kraujotaką pagerina raumenų aktyvumą bei skatina greitesnį atsistatymą, palaiko sąnarių elastingumą.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Prekinis ženklas

Taip pat turime išskirtines, KENTUCKY HORSEWEAR achilo kulną saugančias jojimo kojines, su geline apsauga. Kurios taip pat apsaugo nuo pentinų nutrynimų, su kuriais susiduria jautrios odos jojikai.

Magnetinės ZANDONA jojimo kojinės skatina kraujotaką ir suaktyvina limfos cirkuliaciją, taip apsaugodamos nuo mėšlungio, raumenų skausmo, sustingimo ar tinimo.

BACK ON TRACK jojimo kojinės sušildys net ir visuomet šaltomis galūnėmis besiskundžiančius raitelius! Unikali Welltex medžiaga su keramikos dalelėmis atspindi žmogaus šilumą atgal į jo kūną, tokiu būdu gerinama kraujo apytaką.

Užsukite į vieną iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje ir mes padėsime išsirinkti iš plataus jojimo kojinių asortimento vyrams, moterims bei vaikams! Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Pirkdami internetu už daugiau nei 100 EUR, už siuntimą nieko nemokėsite!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant jojimo kojines, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr +370 656 78089 ar užpildę formą internete.