Vėsiomis rudens ir šaltomis žiemos dienomis labai svarbu nesušalti ir pasirūpinti šiltomis jojimo kepurėmis ir šalikais, taip pat kaip ir saulėtą vasaros dieną dėvite kepurę su snapeliu, kad apsisaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių. Internetinėje parduotuvėje siūlome jums išsirinkti iš įvairių spalvų, modelių jojimo kepurių ir šalikų vyrams, moterims ar vaikams, taip pat parduodame ir šiltas galvos juostas, kurios ne tik apsaugos ausis nuo šalčio, bet ir galėsite užsidėti ant viršaus jojimo šalmą. Populiariausių prekinių ženklų, tokių kaip ANIMO, CAVALLO, EQUILINE, HORSE PILOT, KINGSLAND ar SAMSHIELD jojimo kepurės ir šalikai tinka ne tik nešiojimui žirgyne, bet su jomis puikiai atrodysite ir mieste!

Filtruoti

Dydis

Spalva

Prekinis ženklas

Visa jojimo kepures ir šalikus galite pirkti internetu arba aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje. O jei neturite galimybės atvykti, išsiųsime prekes į Kauną, Šiaulius, Panevežį ar bet kokį kitą miestą Lietuvoje ir užsienyje.

Pirkit internetu už 100 EUR ar daugiau ir jojimo kepures ir šalikus tiesiai į Jūsų namus, biurą ar net žirgyną pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas jojimo kepurėms ir šalikams, įsigykite pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 656 78089 ar užpildę formą internete.