Pagrindinis Horsemarket uždavinys atrenkant jojimo kelnių gamintojus bei modelius – stilius, patogumas, kokybė ir kaina. Jojimo kelnės buvo sukurtos padėti raiteliui jaustis balne patogiai ir nevaržomai. Judesių laisvei išlaikyti jojimo kelnės gaminamos iš tampriausių ir kokybiškiausių audinių, o geresniam sukibimui su balnu sukurti odiniai įsiuvai arba silikonais.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Horsemarket internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti iš žinomiausių prekinių ženklų, ANIMO, CAVALLERIA TOSCANA, EQUILINE, KINGSLAND, CAVALLO, SAMSHIELD, VESTRUM jojimo kelnių, kuriomis mėgausitės tiek treniruočių, tiek ir varžybų metu. Siūlome nuo baltų varžybinių iki įvairiaspalvių treniruočių jojimo kelnių su įvairiais siuvinėtais pagražinimais ar swarovski akmenimis.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Įsiuvas

Tipas

Lytis

Prekinis ženklas

Drąsiai galite teigti, kad mūsų parduotuvėse jojimo kelnes išsirinks net išrankiausi klientai.

Internetiniame kataloge rasite jojimo kelnių įprastu ar paaukšintu leimeniu, o taip pat pašiltintų, skirtų rudens – žiemos sezonams. Rasite kelnes vyrams, moteris ir vaikams.

Visas jojimo kelnes galite rasti ir pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu jojimo kelnes taip pat galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite jojimo kelnes pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.