Du kartus į metus keliaujame į Spoga Horse parodą, kurioje užsakome naujas kolekcijas. Detalės, funkcionalumas ir stilingas dizainas yra pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos atrenkame jojimo džemperius ir megztinius. Šaltajam sezonui siūlome storesnio audinio džemperius su flysu viduje, kuris leis jūsų odai kvėpuoti, bet tuo pačiu neleis jums šalti, o šiltesniems orams siūlome lengvus jojimo megztukus, su kuriais atrodysit ir jausitės elegantiškai. Atrinkome tokius jojimo džemperius ir megztinius, kad atitiktų bet kurio raitelio pageidavimus, kurie tiks vyrams, moterims ir vaikams.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Lytis

Prekinis ženklas

Prabangūs CAVALLERIA TOSCANA ir VESTRUM, akį traukiantys ANIMO ir EQUILINE, modernūs ir apie viską pagalvojantys KINGSLAND ir HORSE PILOT – visi šie ir kiti prekiniai ženklai tik mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje, o taip pat ir elektroninėje parduotuvėje internete, kurioje galite pirkti labiausiai patikusius jojimo džemperius ir megztinius, o mes juos išsiųsime į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitą miestą.

Išsiskirkite iš kitų su komandiniais jojimo džemperiais ir megztiniais. Už prieinamą kainą išsiuvinėsime ant Jūsų pasirinktų jojimo džemperių ar megztinių norimus užrašus, komandos pavadinimą, raitelio vardą ar bet ką kito.


Perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, pristatysime prekes tiesiai į Jūsų namus, žirgyną ar biurą!

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas jojimo džemperiams ir megztiniams, įsigykite pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.