Viena iš svarbiausių raitelio aprangos detalių yra jojimo aulai. Horsemarket komanda pasiruošusi pasiūlyti patį plačiausią asortimentą kokybiškų ir pasaulyje įvertintų jojimo aulų.

Mūsų parduotuvėse rasite daugiau nei 10 skirtingų gamintojų, natūralios odos, jojimo aulų. Turėsite galimybę išsirinkti iš tokių prekinių ženklų kaip Parlanti, Veredus, Freejump, Dyon, Cavallo, Ariat, Kentaur ir kitų. Parduodame tik tuos jojimo aulus, kuriuos esame patys išbandę ir kuriais pasitikime. Atsakingai juos pritaikome kiekvienam klientui asmeniškai, atsakome į visus klausimus, o taip pat patariame, kaip teisingai jais rūpintis, kad jojimo aulai kuo ilgiau atrodytų kaip nauji.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Prekinis ženklas

Internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti įvairių kainų jojimo aulus ne tik vyrams ir moterims, bet taip pat ir vaikams. Pas mus rasite tiek kietesnės odos jojimo aulus dailiajam jojimui, tiek minkštesnės konkūrams, taip pat galėsime jums pasiūlyti plonos ir minkštos itališkos odos jojimo aulus varžyboms arba tvirtos odos, rankų darbo jojimo aulus treniruotėms.

Visus jojimo aulus galite rasti ir pirkti internetu, o jei dvejojate dėl dydžio ar spalvos, kviečiame aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje, mielai padėsime Jums išsirinkti. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite jojimo aulus pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.