Savo veiklą Dargužių kaime Horsemarket pradėjo 2000-aisiais metais. Čia buvusioje sovietinės armijos teritorijoje buvo atlikta gausybė žemės valymo, reljefo formavimo darbų, bei pradėta įrenginėti žirgyną, tiksliau gardus 7-niems žirgams buvusiame armijos garaže-angare.

Praėjus vieneriems metams, su partnerio pagalba įmonė pastatė maniežą, bei įrengė pirmąją lauko aikštę. Dar po vienerių metų, į Lietuvą atkeliavus Europos Sąjungos paramai, su programa SAPARD buvo paruoštas projektas, suteikta finansinė parama ir 2005-ųjų metų pavasarį Horsemarket komanda jau šventė naujai pastatyto, modernaus jojimo paslaugų centro oficialų atidarymą bei organizavo pirmąsias jojimo varžybas, skirtas šiai progai paminėti.

Šis jojimo paslaugų centras susikūrė su tikslu užsiimti gerai pažįstama, daugelį metų planuota ir išsvajota veikla – žirgų priežiūra bei treniravimu, žirginiu sportu, bei visa kita su žirginiu sportu susijusia veikla.

Šiandien Horsemarket taip pat žinoma kaip 12 metų iš eilės Lietuvos Atviro Konkūrų Čempionato organizatorė.

Įmonėje dirbantys raiteliai jau 12 metų atstovauja Horsemarket komandą įvairių lygių jojimo varžybose bei iškovoja aukštas vietas konkūrų ir dailiojo jojimo rungtyse.

Šio sporto centro treneriai yra paruošę daugybę puikių sportinių žirgų, kurie vėliau buvo parduoti jojimo sporto profesionalams bei mėgėjams Lietuvoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje ir netgi Izraelyje! Daugelis šių žirgų ir šiandien džiugina savo savininkus ir puikiai pasirodo tarptautinėse arenose.

Horsemarket treneriai – tiek konkūrų, tiek išjodinejimo – visoje Lietuvoje yra žinomi kaip aukštos kvalifikacijos specialistai bei yra itin palankiai vertinami mūsų klientų – tiek pradedančiųjų, tiek siekiančių sportininkų ne tik iš Klaipėdos rajono, bet ir iš visos Lietuvos bei Rusijos – Jekaterinburgo miesto.

Su pastaraisiais paskutiniu metu sieja itin graži draugystė ir abipusiai naudingi ryšiai sporto bei verslo srityse. Horsemarket išugdė ne vieną sportininką nuo pradedančiojo iki aukšto lygio sportininko. Net dvi šio jojimo sporto centro trenerių auklėtinės dalyvavo ir gynė Lietuvos vardą Europos jaunimo čempionatuose.

Horsemarket taip pat gerai vertina užsienio (Vokietijos) žirgų augintojai. Tai jie įrodo savo pasitikėjimu, atiduodami į mūsų trenerių rankas treniruoti savo išaugintus geriausius jaunus bei jau sportuojančius žirgus. Jau 11 metų vyksta ypač sėkmingas bendradarbiavimas su vienais geriausių Vokietijos Oldenburgo veislės sportinių žirgų veisėjų, bei puikių žirginio sporto žinovų ir specialistų – Gerd Sosath šeima.

Įmonė tarpininkavo įvairiems projektams, susijusiems su Lietuvos jojimo sporto centrų statybomis. Malonu paminėti, jog esame prisidėję prie šiuo metu pačios geriausios Lietuvoje (Vazgaikiemyje, Kauno rajone) esančios Visuomenės Harmonizavimo Parkui priklausančios konkūrinės aikštės statybų. Tarpininkavome ir daugelyje kitų statybinių bei jojimo centrų įrangos įsigijimo projektuose. Horsemarket yra oficialūs Böckmann priekabų, skirtų sportinių žirgų transportavimui (ir ne tik), bei jų atsarginių dalių atstovai Lietuvoje.

Pagaliau ši įmonė yra žinoma kaip madingiausių bei prabangiausių Lietuvoje jojimo prekių tiekėja.

Šiuo metu veikia parduotuvė Klaipėdos rajone, o 2015-ųjų metų pradžioje duris atvėrė dar viena, super premium parduotuvė Vilniuje.

Turime ilgamečius ir tarpusavio pasitikėjimu paremtus ypatingai gerus santykius su partneriais iš užsienio įvairiose jojimo sporto srityse.

Turime ilgametę patirtį, pradedant asmenine kiekvieno trenerio, kiekvieno darbuotojo, baigiant įmonės patirtimi:

  • žirgų treniravime, prekyboje, žirgų paieškoje;
  • raitelių treniravime;
  • tarpininkavime įgyvendinant įvairiausius žirgynų statybų projektus;
  • Boeckmann priekabų ir jų dalių įsigijime;
  • jojimo inventoriaus ir aprangos prekyboje. 

Visada žinome ką Jums pasiūlyti, nes čia raiteliai dirba raiteliams!

HORSEMARKET JOJIMO PASLAUGŲ CENTRO VIRTUALUS TURAS