Horsemarket treneriai – tiek konkūrų, tiek išjodinejimo – visoje Lietuvoje yra žinomi kaip aukštos kvalifikacijos specialistai bei yra itin palankiai vertinami mūsų klientų – tiek pradedančiųjų, tiek siekiančių sporto aukštumų sportininkų, ne tik iš Klaipėdos rajono, bet ir iš visos Lietuvos bei Rusijos Jekaterinburgo miesto. Su pastaraisiais paskutiniu metu mus sieja itin graži draugystė ir abipusiai naudingi ryšiai sporto bei verslo srityse.

Esame išugdę ne vieną sportininką nuo pradedančiojo iki aukšto lygio sportininko. Net dvi mūsų trenerių auklėtinės dalyvavo ir gynė Lietuvos vardą Europos jaunimo čempionatuose. Tai tik įrodo, kad mūsų treneriai turi gilias jojimo bei treniravimo žinias, bei ilgametę individualią praktiką Lietuvoje ir Vokietijoje.

Ilgametė patirtis (beveik 40 metų šalia žirgų) sporto arenose, treniravimo praktikoje, konkūrų dizaino bei jojimo sporto vadybos srityse. Keturis kartus TSRS čempionas Lietuvos komandų sudėtyje (dar TSRS sudėtyje). 1984 metais TSRS žiemos čempionato nugalėtojas. Buvęs TSRS tarptautinės klasės sporto meistras. Dukart Lietuvos čempionas jaunų žirgų rungtyje, daugkartinis nugalėtojas ir prizininkas įvairaus lygio nacionalinese bei tarptautinėse varžybose. 10-ties metų praktika konkūrų maršruto kūrime nacionalinese ir tarptautinėse varžybose bei tarptautinės klasės konkūrų dizaino kategorijoje.

Ilgametės patirties turinti sportininkė nacionalinėse bei tarptautinėse varžybose Lietuvoje, Lietuvos čempionatų ir tarptautinių varžybų prizininkė. Turi ilgametę praktiką ruošiant vaikus išjodinėjimo rungčiai.

Ilgametę patirtį turinti trenerė. 

Aukštos kvalifikacijos konkūrų treneris bei profesionalus sportininkas. 

Puiki raitelė bei trenerė.  Puikiai tiks ne tik norintiems pradėti joti, tačiau ir jau pažengusiems raiteliams. 

Aukštos kvalifikacijos konkūrų treneris bei profesionalus sportininkas. Kasmet su vis skirtingais žirgais rodo aukštus rezultatus įvairaus rango nacionalinėse bei tarptautinėse varžybose. Lietuvos čempionatų nugalėtojas ir prizininkas jaunais žirgais. Turi ilgametės praktikos žirgų ruošimo srityje bei sporto aikštėse Vokietijoje. Net 10 metų dirbo ir startavo Vokietijoje esančiame Axel Abhau žirgyne. Yra pasiekęs daugybę pergalių ne tik jaunais žirgais, tačiau ir Grand Prix klasėje. Jo treniruojamos sportininkės (Dovilė Matulyte ir Karolina Vasiliauskaitė) dalyvavo jaunimo Europos čempionatuose.

 

Puikus konkūrų treneris, norintiems pradėti.

Turite klausimų, norite užsirašyti į jojimo pamokas, susisiekite:

M:  +370 656 78089; +370 655 99906;

E: vitalija@horsemarket.lt

 

Iki pasimatymo!